Pirmoji pirmokėlių išvyka

Spalio 19 dieną 1 d klasės mokiniai, lydimi klasės mokytojos, Gvido ir Jokūbo mamyčių, vyko į Pagramančio regioninį parką. Pirmokėliams ši ekskursija pirmoji. Mokiniai pamatė, kur Akmena įteka į Jūrą, užkopė į piliakalnį, išklausė sakmę apie piliakalnio atsiradimą, gėrėjosi miestelio panorama, skaičiavo laiptelius nusileisdami prie Pagramančio atodangos, perėjo du „beždžionių“tiltus. Smagu buvo džiaugtis nukritusių lapų „pusnimis“, suptis ant sūpynių. Pavargę, įraudę nuo žvarboko vėjo, užsukome į Pagramančio kultūros namus, kuriuose laukė Gintautės mamos irbendruomenės centro darbuotojų išvirta žolelių arbata. Pasistiprinę, pašokę keletą šokių pirmokėliai sėdo į autobusą, pažadėję grįžti į Pagramantį dar ne kartą.

Mokytoja Virginija Bušeikienė